o nás

Jiří a Lu Lízlerovi – elitní team na poli architektonické a reklamní fotografie.

náš příběh

Pohádkový příběh Jiřího Lízlera

Mé fotografické putování začalo fascinací. Díval jsem se na špičkové fotografie světových es a přemýšlel, jak někdo zvládl něco takového vyfotit. Ovládla mě touha posouvat vlastní limity. Postupně jsem si našel oblast, které se s vášní věnuji – architektonické fotografie s důrazem na hospitality.

Na začátku to nebylo tak jednoduché, jak by se mohlo zdát dnes. A vlastně se to ani lehčí nestalo a nestane. Mnoho let jsem strávil kolotočem hledání správných informací, zkoušením a opakovaným hledáním a zkoušením.

‚‚Úspěch vyžaduje neustálou práci, hledání vlastních chyb, identifikaci správných kontaktů a neochvějnou víru i v období neúspěchů.‘‘ Jiří Lízler

Neexistoval žádný jednoduchý recept, který by člověku poskytl okamžitý úspěch. Potřebovalo to odhodlání a nekonečnou snahu. Pak však přišel zlomový okamžik – šance ukázat, co ve mně je. Tato příležitost mě zavedla k fotografování projektů pro pětihvězdičkové hotely jak v České republice, tak i v zahraničí, včetně jmen jako St. Regis, Ritz-Carlton, Six Senses nebo Hyatt.

Často mi kladete otázky ohledně získání zakázek v zahraničí, a proto jsme se této problematice věnovali i ve formě podcastu. Jednoduše řečeno – úspěch vyžaduje neustálou práci, hledání vlastních chyb, identifikaci správných kontaktů a neochvějnou víru i v období neúspěchů.

Tohle jsou jen někteří klienti, pro které jsem měl tu čest fotit:

logo microsoftlogo the ritz carltonlogo warner bros discoverylogo chanellogo st regis hotels and resortslogo andazlogo W hotelslogo kempinskilogo jw marriottlogo mcdonaldsihg hotels and resorts logologo marriotlogo six senseslogo the luxury collectionlogo sheratonlogo hyattlogo grand hyattautograph collection hotelslogo capital onelogo kauflandlogo falkensteiner hotels and residenceslogo alza czlogo tribute portfoliologo courtyard

Mise projektu Fotka jako řemeslo

Degree Icon - Academy Webflow Template

1. Zpřístupnit informace o focení

Většina informací o tom jak fotit reklamní, realitní, architektonické nebo produktové fotografie zůstává v šuplících fotografů. Internet je plný kurzů, rad a inspirace, ale ne vše se nám v praxi osvědčilo. Proto chceme pomoci.

Analytics - Academy Webflow Template

2. Pomáhat začínajícím fotografům

Na začátku naší cesty bychom docenili radu zkušeného mentora. Bohužel v té době v ČR nikdo na této úrovni nefotil a nebylo na koho se obrátit. Budeme rádi, když nebudete muset pracovat metodou pokus omyl.

Mentorship - Academy Webflow Template

3. Budovat komunitu kolem focení

Kolem "Fotky jako řemeslo" se tvoří silná komunita fotografů, kteří si vzájemně pomáhají, sdílí informace, radí se o svých projektech a nezřídka sdílejí zakázky. To nás nesmírně těší a dává nám další energii do tvorby nového kvalitního obsahu.

Kontaktujte nás

Chcete se na něco zeptat? Máte zájem o spolupráci nebo chcete jen pozdravit? Neváhejte nám napsat. Rádi o vás uslyšíme.