Medium Icon - Academy Webflow Template
Úroveň: 
střední
Play Icon - Academy Webflow Template
Videa:  
20
Clock Icon - Academy Webflow Template
Délka:
6,5 hod.
ikona lekce
Lekcí:
14
Objevte a využijte to, co pravidelně děláme při práci na zakázkách po klienty jako je Microsoft, Warner Bros., Marriott nebo Ritz–Carlton.  
logo microsoftlogo marriotlogo kempinskilogo mcdonaldslogo andazlogo warner broslogo chanellogo the ritz carlton

O kurzu

Připojte se k nám do online kurzu realitní fotografie a odhalte tajemství dokonalých interiérů!

Jste na začátku své fotografické cesty nebo už máte za sebou několik úspěšných projektů? Bez ohledu na vaši úroveň zkušeností vás náš kurz provede od základů po pokročilé techniky, které vám otevřou dveře do světa profesionální fotografie nemovitostí. Naše lekce jsou plné praktických rad a návodů, které jsem během víc než 10 let praxe v oblasti fotografování luxusních nemovitostí jak v České republice, tak i v zahraničí, pečlivě vytříbil. S mým kurzem se vaše cesta k mistrovství ve fotografování interiérů stane mnohem jednodušší.

Jestliže již máte zkušenosti s fotografováním a hledáte způsoby, jak si poradit se složitějšími prostory nebo vylepšit techniku práce s blesky a zkrátit čas strávený postprodukcí, náš kurz je přesně pro vás.

Připojte se k nám a zvedněte své dovednosti v oblasti fotografování realit na novou úroveň. Ať už jste nadšenec do fotografování, realitní agent, který si přeje fotit své nemovitosti sám, nebo profesionál hledající způsob, jak se posunout dále. Náš kurz je otevřený pro každého. Začněte svou cestu za mistrovstvím v realitní fotografii s námi již dnes!

Vaše cesta k mistrovství ve fotografování interiérů začíná:

3 přínosy kurzu pro vás:

check icon

Budete si umět poradit se složitějšími interiéry

check icon

Zdokonalíte svou techniku při použítí záblesku

check icon

Zkrátíte čas strávený v postprodukcí

Naučíme vás

ikona času

Uspořit čas, nervy a finance

ikona fotoaparátu

Pokročilé ovládání techniky

ikona světelné podmínky

Zvládnout složité podmínky

Vybrat úhel a správnou kompozici

ikona fotografického úhlu

Zlepšit dovednosti postprodukce

ikona online kurzu

Co získáte

Ochutnávka zdarma

Chcete se nejprve podívat, jak kurz vypadá? Stačí zadat platný e-mail a můžete si kurz vyzkoušet nanečisto.

Check - Elements Webflow Library - BRIX Templates
Díky! Novinky přistanou rovnou ve vaší schránce.
Ooops. Něco se nepovedlo. Zkuste to znovu.
ikona realitní fotografie kurz jiri lizler

Co se v kurzu dozvíte

ikona lekce

Úvod

Vybavení – fotoaparát a světla
Intro do nastavení fotoaparátu
Úvod do postprodukce (Photoshop / Lightroom)

V úvodu vám ukážeme, jak si vybrat vybavení – fotoaparát a světla. Jaké existují typy a modely a co máme ozkoušené my. Prozradíme vám výhody a nevýhody různých řešení. Dozvíte se také úvod k tomu, jak se pracuje s fotografiemi v grafických programech Adobe Photoshop a Lightroom.

ikona lekce

Lekce 1-6

Fotografování na lokaci
Postprodukce

Dozvíte se, jak probíhá fotografování na lokaci. Na co všechno nesmíte zapomenout a jak si připravit dokonalý základ pro následnou postprodukci. V druhé části lekcí jsou fotky vždy zpracovány krok za krokem. Vše si můžete rovnou vyzkoušet. A ne jen jednou...

ikona lekce

Bonusy

4 bonusové lekce o postprodukci – od základů až po pokročilé techniky
1 bonus o stagingu (přípravě prostoru na focení)

Máte naši plnou podporu při kurzu 💬

Nejen že sdílíme to nejlepší, co se nám dosud z oblasti realitní fotografie osvědčilo, ale řešíme i vaše individuální dotazy. Právě vaše potřeby, problémy a výzvy vnímáme jako klíčové pro tvorbu špičkových architektonických a realitních fotografií.

Ano, to chci

I vaše fotografie mohou vypadat takhle dokonale...

Naučíte se...

celou řádku dovedností, mimo jiné:

check icon

Jak se nebát photoshopu.

check icon

Více si všímat detailů a vlastních chyb.

check icon

Najdete zajímavé informace a hlavně – v češtině.

check icon

Uvidíte pod pokličku a také se ujistíte, že jdete správným směrem.

check icon

Vše si vyzkoušíte a následně ušetříte čas nejen na lokaci tak v postprodukci.

Čeká vás hromada RAW fotek pro trénink

miniatury fotografií pro trénink focení realit

Vážíme si skvělé odezvy...

Školíme již pěknou řádku let a těší nás vynikající feedback, který pravidelně dostáváme

“Jirkovo kurz je určen pro začátečníky, kteří už umí ovládat Photoshop a Lightroom a začínají se zajímat o realitní fotografii, ale i fotograf se zkušenostmi si něco odnese - což byl můj případ. Veškeré základy co potřebujete vědět abyste začali máte naservírované se smysluplným projevem a ukázané v praxi. Pro mě byl přínosem Jirkovo postup procesu úprav v Lightroomu, který jsem si vyzkoušel v praxi a ušetří mi teď spoustu času. Kurz doporučuji stejně tak jako podcast Fotka jako řemeslo."
5 hvezdicek hodnoceni
Ondřej Pistora
“Kurz Realitní fotografie jsem očekávala asi tak dlouho, jako poslouchám Jirky a Lu podcasty Fotka jako řemeslo. Jakmile s tím Jirka vyšel ven, bylo jasné, že ho musím mít, a tak se i stalo. Nutně jsem potřebovala vidět pod pokličku a také se ujistit jestli jdu správným, nebo špatným směrem. Myslím, že pro mě přišel v naprosto ideální dobu, protože už jsem přesně věděla, o čem Jirka mluví a doplnil tak ty mezery, které jsem potřebovala vyplnit. S klidným srdcem mohu říci, že splnil přesně mé očekávání a moc se těším na kurz Architektonické fotografie!”
5 hvezdicek hodnoceni
Denisa Preiningerová
“Jsem moc rád, že Jirka udělal tento workshop, pečlivě udělaný a nic v něm netají. Spousta zajímavých informaci a hlavně v češtině. Doporučuji pokud to s focením myslíte vážně.”
5 hvezdicek hodnoceni
Lukáš Navara
“Ve své tvorbě jsem se zasekl na jednom místě. Po absolvování kurzu Jirky Lízlera jsem si začal více všímat detailů a vlastních chyb, kterých jsem se nevědomky dopouštěl. Tento kurz je úžasný nástroj když se ocitnete ve slepé uličce a hledáte pomoc.”
5 hvezdicek hodnoceni
Nikolaj Donchenko
“Jsem rád, že jsem si u vás koupil tento kurz. Sice jsem zatím u první lekce. Ale několikrát jsem ji už opakoval. Měl jsem k tomu důvod a to ten, že jsem se obával práce s Photoshopem. Dělám jen v Lightroomu a to chvilku. Už z jedné lekce se Photoshopu nebojím! Super děkuji.”
5 hvezdicek hodnoceni
Mates Krčál
infografika kurz jiri lizler

Online kurz realitní fotografie

Hromada know-how zabalená do 6,5 hodin výukových videí a kupy materiálů ke studiu.
3 490 Kč
koupit kurz

Jiří Lízler

autor kurzu ‚‚Realitní fotografie‘‘

Baví mě inspirovat lidi v rozvoji a posouvání hranic, protože i já se rád posouvám a hledám dokonalost. Mám mnohaleté zkušenosti s architektonickou a reklamní fotografií,  na samém začátku, to nebylo tak snadné jak se zdá dnes.

Dlouhé období hledání správných informací, zkoušení, opětovné hledání a zkoušení. Nebylo nic na co by se člověk koukl a ihned měl dobrý základ. A pak se to zlomilo, dostal jsem šanci ukázat co umím a to mě dovedlo k focení projektů pro špičkové klienty v ČR i zahraničí.

Proč své know–how chci předat - vám, tobě- protože chci, abyste sami cítili radost, když pořídíte fotografii, která se dá plně srovnat s atmosférou, kterou cítíte na místě, a aby ji cítil i váš klient.

portrét jiřího lízlera architektonického a hotelového fotografa

Na co se nás částo ptáte?

Pokud nenajdete odpověď tady, neváhejte nám napsat.
Pro koho je kurz vhodný? Mám už zkušenosti s focením – co mohu z kurzu získat?

Kurz je přizpůsobený jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé fotografy. Vedle základních návodů k fotografování pro realitní kanceláře zahrnuje i pokročilé techniky pro focení interiérů.

Jakým způsobem kurz zohledňuje úroveň zkušeností účastníků a poskytuje tipy a triky pro ty, kteří již mají určité zkušenosti s focením interiérů?

Kurz je navržen tak, aby oslovil jak začátečníky, tak i ty s pokročilými zkušenostmi. Nová část kurzu se zaměřuje převážně na pokročilé techniky v oblasti focení i postprodukce.

Fotím jen architekturu a přírodu, je kurz pro mě?

Ano pokud fotografie prodáváte. A zvláště při focení budov oceníte lekci o svobodě panoramatu.

Jaké výhody má studium online?

Studium online nabízí možnost stáhnout si pracovní materiály, včetně fotografií, a retušovat je společně se mnou. Díky online přístupu můžete studovat flexibilně, kdykoliv a ve svém vlastním tempu.

Jak online kurzy na fotkajakoremeslo.cz vypadají?

Online kurzy jsou prezentovány ve formě videí, která jsou rozdělena do dvou sekcí – jedna věnovaná focení na lokaci a druhá obsahující videa s retuší. Součástí kurzu jsou také materiály ke stažení pro samostatnou práci.

Je možné uložit videa do počítače?

Aktuálně není možné videa ukládat do počítače, ale můžete si je kdykoli a kdekoli přehrát, klidně i opakovaně.

Nastupte na cestu k mistrovství ve fotografování nemovitostí právě teď

Ano, jdu do toho