obtížnost začátečník ikona
Úroveň: 
začátečník
Play Icon - Academy Webflow Template
Videa:
30
Clock Icon - Academy Webflow Template
Délka :
5 hodin
ikona lekce
Lekcí:
10
Objevte a využijte to, co pravidelně děláme při práci na zakázkách po klienty jako je Microsoft, Warner Bros., Marriott nebo Ritz–Carlton.  
logo microsoftlogo marriotlogo kempinskilogo mcdonaldslogo andazlogo warner broslogo chanellogo the ritz carlton

O kurzu

Připojte se k nám na online kurz marketingu a brandingu pro fotografy. Zjistěte, jak z vašeho jména udělat žádanou značku!

Představujeme vám unikátní online kurz marketingu a brandingu pro fotografy, který vás naučí, jak si vybudovat silnou značku, efektivně komunikovat s klienty a správně nastavit ceny vašich služeb. Tento kurz je navržen tak, aby vyhovoval potřebám kreativních duší, které se chtějí profesionálně odlišit a posunout své podnikání na novou úroveň. Ať už jste zkušený fotograf nebo teprve na začátku své kariéry, tento kurz vám poskytne cenné návody, jak zvýšit svou viditelnost a přitáhnout více platících klientů.

Kurz je plně online, což vám umožňuje studovat vlastním tempem, kdykoli a odkudkoliv, což je ideální pro zaměstnané kreativce nebo ty, kteří cestují. S více než 5 hodinami výukových videí a spoustou praktických poznatků se můžete ponořit do hloubky marketingových a brandingových strategií, které jsou přizpůsobeny specificky pro potřeby fotografů. Tento kurz je bohatý na obsah, který je přímo aplikovatelný na vaše podnikání, včetně tipů na efektivní využívání sociálních sítí a správného financování vaší práce.

Navíc, kurz je designován tak, aby odpovídal potřebám kreativců, kteří chtějí vybudovat silnou osobní značku a získat konkurenční výhodu na trhu. Naučíte se, jak pečovat o stávající klientelu a jak se vypořádat s různými aspekty podnikání, od cenotvorby po marketingový mix a vyhodnocování. S tímto kurzem získáte všechny nástroje potřebné k tomu, abyste svou fotografickou práci posunuli na profesionální úroveň a dosáhli úspěchu, o kterém jste vždy snili.

Naučíme vás

ikona postprodukce

Vystavět nepřehlédnutelné portfolio

ikona marketing mix

Nastavit marketingový mix a vyhodnocovat

ikona finanční růst

Správně nastavit cenotvorbu pro udržitelný růst

Komunikovat na sociálních sítích efektivně

ikona oblíbené

Naučit se hospodařit a investovat do svého byznysu

ikona peníze

Co získáte

Ochutnávka zdarma

Chcete se nejprve podívat, jak kurz vypadá? Stačí zadat platný e-mail a můžete si kurz vyzkoušet nanečisto.

Check - Elements Webflow Library - BRIX Templates
Díky! Novinky přistanou rovnou ve vaší schránce.
Ooops. Něco se nepovedlo. Zkuste to znovu.
ikona marketing a branding pro fotografy

Co se v kurzu dozvíte

ikona lekce

Úvod

Základní informace ke kurzu, o autorovi a k tomu, jak využít informace na maximum.

ikona lekce

Budování značky

Jak najít své zaměření
V čem jsem nejlepší a co mě bude živit
Cílová skupina
Budování osobního brandu

Dozvíte se, jak najít své pole působnosti, pokud ho nezáte. A pokud ho již znáte, jak ho lépe poznat a vytěžit z něj maximum. Ukážeme vám, jak se zorientovat na fotografickém trhu a najít v čem jste nebo můžete být nejlepší a co vás může dobře živit. Definujeme si cílové skupiny a to, jak zjistíte, kdo jsou vaši klienti. Na závěr lekce si projdeme krok za krokem budování osobního brandu nebo vlastní značky.

ikona lekce

Portfolio

Webová prezentace
Jak vybudovat portfolio
Kritika portfolií

Tato lekce vás provede jednou z nejdůležitějších součástí vaší prezentace – portfoliem. Ukážeme si, jak přistupovat k webovým stránkám pro tyto účely a také jak si portfolio postupně vybudovat. Na závěr vám ukážeme konkrétní příklady dobré i špatné praxe, abyste měli více inspirace pro budování vlastního fotografického portfolia.

ikona lekce

Business analýza

Nastavení cílů
Business analýza uplynulých let / dynamika změny ve světě fotografování
Cenotvorba
Google Analytics‍

ikona lekce

Práce s klienty

Práce s potenciálními klienty / oslovování a komunikace značky
Péče o klienty
Klientská smlouva

ikona lekce

Marketingový mix

Jak zvolit správný mix | SEO | blog | newsletter | link building | ostatní komunikační kanály

ikona lekce

Sociální sítě

LinkedIN | Instagram | Pinterest | TikTok | Facebook

ikona lekce

Nastavení online reklam

Google Ads | META (Facebook / Instagram)

ikona lekce

Bonus k financím + restart podnikání

Google Ads | META (Facebook / Instagram)

Odpovídáme na konkrétní dotazy 💬

Nejen že sdílíme to nejlepší, co se nám dosud z oblasti marketingu pro fotografy a budování osobní značky osvědčilo, ale řešíme i vaše individuální dotazy. Právě vaše potřeby, problémy a výzvy vnímáme jako klíčové pro špičkovou propagaci.

koupit kurz

Vážíme si skvělé odezvy...

Školíme již pěknou řádku let a těší nás vynikající feedback, který pravidelně dostáváme

"Mám po kurzu 9 stránek poznámek a řadu dalších nápadů, které se v průběhu zformovaly. Teď už zbývá jen se do toho pustit."
5 hvezdicek hodnoceni
Václav Šámal, Woodworkers.cz
‚‚Nejlepší sekce za mě byla práce s klienty, a to především Smlouva, všichni řekneme, že to je jasné, ale dělá to málo kdo. Bylo super si to připomenout, že je to důležité a má to smysl. Kurz bych doporučil, člověku, který se fotkám věnuje a zajímá se o ně pokud, ale tento zájem nemáte, tak si myslím, že jsou lepší zdroje.‘‘
5 hvezdicek hodnoceni
Tomáš Krejčí
‚‚Dozvěděl jsem se spoustu informací a postřehů, které mi buď unikaly nebo jsem je přehlížel. Díky tomuto kurzu se nejen na mém webu budou dít změny. Ne vše umí člověk hned a opakování je "matka moudrosti". Tento kurz mohu a rád doporučím všem co to s focením v jakémkoliv žánru myslí vážně. Zvažuji nákup dalšího kurzu.‘‘
5 hvezdicek hodnoceni
Václav Zvoník
“Kurz marketingu a budování značky je naprosto skvělý. Samotný kurz Vám neslíbí to, že budete úspěšní přes noc. To důležité je, že Vás krok za krokem provede tím, jak by člověk měl postupovat, na co nezapomenout a jak si ve světě podnikání poradit.”
5 hvezdicek hodnoceni
Davvanc
ikona kurzu

Online kurz marketing a značka pro fotografy

Hromada know-how zabalená do víc než 5 hodin výukových videí a kupy materiálů ke studiu.
2 990 Kč
koupit kurz

Jiří Lízler

autor kurzu ‚‚Marketing a značka pro fotografy‘‘

Baví mě inspirovat lidi v rozvoji a posouvání hranic, protože i já se rád posouvám a hledám dokonalost. Mám mnohaleté zkušenosti s architektonickou a reklamní fotografií,  na samém začátku, to nebylo tak snadné jak se zdá dnes.

Dlouhé období hledání správných informací, zkoušení, opětovné hledání a zkoušení. Nebylo nic na co by se člověk koukl a ihned měl dobrý základ. A pak se to zlomilo, dostal jsem šanci ukázat co umím a to mě dovedlo k focení projektů pro špičkové klienty v ČR i zahraničí.

Proč své know–how chci předat - vám, tobě- protože chci, abyste sami cítili radost, když pořídíte fotografii, která se dá plně srovnat s atmosférou, kterou cítíte na místě, a aby ji cítil i váš klient.

portrét jiřího lízlera architektonického a hotelového fotografa

Na co se nás částo ptáte?

Pokud nenajdete odpověď tady, neváhejte nám napsat.
Pro koho je kurz vhodný a jaké předpoklady bych měl/a mít pro optimální využití kurzu?

Kurz je vhodný pro všechny, kteří milují fotografii a chtějí se živit touto kreativní prací. Je ideální pro ty, kteří již nějakou dobu fotografují a chtějí udělat kariérní skok.

Proč bych měl/a kurz zvážit, pokud již mám zkušenosti s fotografickým podnikáním?

I když máte zkušenosti, kurz vám poskytne pokročilé techniky v oblasti marketingu a podnikání, abyste mohli posunout svou kariéru na další úroveň. Všechny postupy sami využíváme v praxi.

Jak vypadá struktura online kurzů na fotkajakoremeslo.cz a jakým způsobem budu moci přistupovat k obsahu?

Kurz je prezentován ve formě videí. Dále získáte materiály pro samostatnou práci ve formě pdf, které si můžete stáhnout.

Budu mít ihned úspěšné foto podnikání?

Po absolvování kurzu není garantovaný instantní úspěch. Úspěch ve foto podnikání je ovlivněn mnoha faktory, ale užíváním principů v kurzu své šance výrazně zvyšujete.

Jak online kurzy na fotkajakoremeslo.cz vypadají?

Online kurzy jsou prezentovány ve formě videí, která jsou rozdělena do dvou sekcí – jedna věnovaná focení na lokaci a druhá obsahující videa s retuší. Součástí kurzu jsou také materiály ke stažení pro samostatnou práci.

Získám po absolvování víc klientů?

Kurz poskytuje osvědčené metody pro získávání nových klientů a efektivní péči o stávající klientelu. To ostatní závisí na vás.