Online kurz

marketing a značka

Děkuji, že jste se rozhodli právě pro můj kurz. Mým cílem je předat co možná nejvíce informací ve snadno vstřebatelné, co nejméně technické formě, lekce si můžete projet kdykoliv a kdekoliv. Zároveň dostanete k dispozici materiály, které vám pomohou lépe si představit cestu, kterou se chcete vydat.

Pokud se Vám kurz líbí budeme moc rádi za sdílení a označení na Instagramu @jirilizler

začít
Tlačítko vás vezme do úložiště na Google Disk. Na soubor pak klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte "stáhnout". Stáhněte si pracovní sešity ve verzi s pozadím (pro PC) nebo v tiskové variantě.
stáhnout pracovní sešity PDFstáhnout pracovní sešity k tisku

Úvod

#1 Budování značky

#2 Portfolio

Moje webová prezentace

stáhnout "checklist web" k tisku

Budování portfolia

Kritika portfolií

#3 Business analýza

Business analýza posledních let

stáhnout "business analýzu" PDF

Práce s Google Analytics

Zhodnocení roku 2023

Rok 2023 je za námi a tak je důležité jak jsme si vedli. Tento průvodce vám ukáže na co se soustředit, co měřit a jak si nastavit cíle pro další rok 2024.

stáhnout workbooK PDF

#4 Práce s klienty

Práce s potenciálními klinty

Práce se stávajícími klienty

Klientská smlouva

#5 Marketingový mix

Blog

Newsletter

Ostatní body kontaktu

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

stáhnout pracovní sešit "SEO PDF"

#6 Sociální sítě

#7 Nastavení reklam

Google Ads

Facebook reklama

Bonus

Marketing a finance

Restart podnikání

Začátek nového roku nebo začátek září je pro většinu lidí podmětem k inventarizaci, zamyšlením a snahou posunout se dál. Podle mě není důležité začít od nového roku, ale získat nadšení a chuť se posunout.

Právě jste prošli celý kurz a víte co a jak dělat a co zlepšit. Někdy je ale fajn mít checklist jednotlivých úkonů. Připravili jsme pro vás jednoduchého průvodce na vaší cestě. Přidali jsme naše komentáře a věci k zmyšlení. Výhodou této lekce je, že se k ní můžete stále vracet.

stáhnout pracovní sešit "RESTART"

Závěr

Slovo závěrem a poděkování

Děkuji, že jste se rozhodli právě pro můj kurz marketingu a značky. Mým cílem bylo přiblížit marketingové činnosti fotografům a dalším kreativcům. Pevně doufám, že vás to nakopne a posune dál. Nemám ambice stát se marketérem a předpokládám, že se nikdo z fotografů nechce na desítky hodin ponořit do detailů. Proto jsem kurz připravil jednoduchý a přehledný. Nemusíte aplikovat vše, abyste zlepšili svou propagaci. Vyberte si to, co vám je nejbližší a prostě se do toho pusťte.

Budu rád pokud nám pošlete  zpětnou vazbu a případné nápady na zlepšení.

Přeji mnoho úspěchů při focení!

Jiří Lízler, autor kurzu

Na vašem názoru nám záleží!

Prosíme, abyste na závěr věnovali několik minut vyplnění dotazníku, který nám pomůže kontinuálně zlepšovat obsah, který pro vás tvoříme. Děkujeme.

vyplnit dotazník