top of page

Ahoj!

Jmenuji se Jiří Lízler

Baví mě inspirovat lidi v rozvoji a posouvání hranic, protože i já se rád posouvám a hledám dokonalost. Mám několikaleté zkušenosti s architektonickou fotografií, na samém začátku, to nebylo tak snadné jak se zdá dnes.

Dlouhé období hledání správných informací, zkoušení, opětovné hledání a zkoušení. Nebylo nic na co by se člověk koukl a ihned měl dobrý základ. A pak se to zlomilo, dostal jsem šanci ukázat co umím a to mě dovedlo k focení projektů pro 5* hotely v ČR i v zahraničí. Jako jsou Hyatt v Kataru, Kahanda Kanda na Srí Lance, či Marriott nebo Imperial v Praze.


Protože na českém trhu jsem žádný komplexní kurz na toto téma nenašel, rozhodl jsem se, že předám své letité zkušenosti lidem, kteří by se chtěli posunout. Proto začínáme něčím jednodušším a tím je realitní fotografie. Veškerý základ focení realitní architektury a i nadstavba v podobě práce s blesky i postprodukce. Protože vím, jak je práce ve photoshopu náročná pro začátečníky, tak jsem vám připravil Raw fotky, které jsme vyfotili na lokaci a můžete si to současně zkoušet se mnou. Tento postup se mi vyplatil i při zaškolování mých asistentů. 

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
19-22-jirka-portrait.jpg

Vybraní klienti

Microsoft_Logo.jpg
mcdonalds_Logo.jpg
Chanel_Logo.jpg
Capital_Logo.jpg
Logo_Kaufland.jpg
Alza_Logo.jpg

Proč zrovna Online Kurzy?

Pro formu online kurzů jsem se rozhodl z jednoho jediného důvodu. Flexibilita.

Jsem tak schopný efektivně reagovat na požadavky účastníků a lehce distribuovat updaty a nové techniky. Protože i dnešní svět se posouvá a tak i kurz může držet tempo s dobou.

bottom of page